Biz kimiz, neler yaparız?

yagmur web tasarım

Biz kimiz, sizin için neler yaparız?

Sizlerle tanışma

Gerçek hayatta da olduğu gibi erşey bir gülümseme ile başlar. Sizinle tanışır ve projeniz ile ilgili tüm detayları, yaptığınız işi, müşteri pörtfeyinizi dikkatlice not alırız. Firmanızı, hedeflerinizi ve sektörünüz hakkındaki bilgileri web sitenize nasıl yansıtacağımız konuşur ve size teklifimizi yazılı olarak iletiriz.

Teklif ve Sözleşme

Söz unutulur lakin yazı kalıcıdır. Sizinle yapmış olduğumuz ön görüşmemize istinaden sizin istediğiniz site tasarımı ve yazılımın özelliklerini bir liste haline getirir hizmetlerimiz karşılığında alacağınız ve almayacağınız tüm hizmetleri belirtir ve son olarak ön ödeme ve iş teslimi süresini kaleme alırız.
Yapacağımız tüm işlerde ücretin %60 ı peşin alınırı, geri kalan %40 lık kısmı ise iş tesliminde alınır ve siteniz yayına verilir.

Planlama

Siteniz artık hayat buluyor. Sözleşmemiz onaylandıktan ve ön ödeme alındıktan sonra firmanızı en iyi etkin anlatacak sizin istediğiniz tasarımı, yazılım alt yapısını planlayarak işe başlarız. Bu işlemler sırasında rakiplerinizi ve ziyaretçi kitlenizi gözlemlerde bulunur bunu dikkate alarak SEO çalışmamızı da kurulum aşamasında sayfalarınız oluştururken yaparız.

Tasarım ve Onay Süreci

Memnuniyetiniz bizler için çok önemlidir. Sitenizi test demo alanından görecek ve fikirlerinizi bize aktarabileceksiniz. Sizin görüşlerinizi dinler, memnuniyetlerinizi ya da memnun olmadığınız noktaları not alır, gerekirse sil baştan siteyi yeniden yapar ve sizden onay alarak işimize devam ederiz.

Test ve İş Teslimi

Web siteniz bitti, artık yayına hazırız. Siteniz için gereken teknik ayarlarını da yapıp yayına veririz. Hizmet bedelinin kalanının tarafımıza aktarılması itibari ile sitenizin tüm kontrollerini size devreder ve sonra da işler yolunda mı? diye ara ara sitenizi ziyaret eder, test ederiz. Bunun yanında sunucularımızda barındırdığınız sitelerinizin haftalık yedekleme işlemlerini eksiksiz olarak yerine getiririz.

Teknik Destek

İşimiz bir gülümseme ile başladı ve öyle de devam etmeli. Oluşabilecek sorunlarınızı derhal çözmek için gerekli tüm çabayı sarf edeceğimizden emin olabilirsiniz. Oluşan sorunlarda sorunlarınızı en kısa sürede ortadan kaldırırız. Sadece bize telefon ya da e-posta ile ulaşmanız yeterlidir. Hafta sonları ve Bayram Tatillerinde de bize rahatlıkla ulaşabilirsiniz…

E-Ticaret ve Sanal Mağaza

İnternet’in ortaya çıkmasından kısa bir süre sonra ortaya çıkmış bir ticaret şeklidir. Kısa sürede çok büyük ticari başarıya imza atmış olan bu yöntem ile klasik ticaretin de boyutu değiştmiştir. Günümüzde milyonlarca internet sitesi e-ticaret sistemlerini kullanmaktadır. Dünya genelinde tam olarak cirosu bille olmasa da 900 milyar doların üstünde olduğu sanılmaktadır.

Yurdumuzda ise daha yeni yeni gelişmekte olan elektronik ticaret, Türk insanının yeniliklere kolay ve hızlı adapte olması yüzünden çok yakın bir gelecekte büyük bir ticari potansiyeline sahip olacaktır. Önümüzdeki 5-10 sene içerisinde hacmin AB ortalamasının üstüne olacağı tahminleri yapılmaktadır.

Kısaca e-ticaret gereklidir ve kira, eleman, ssk, stopaj derdi de yoktur. Tek ihtiyacınız size hazırlayacağımız kullanımı kolay ve fonksiyonel sibersonik bir sana mağaza sistemidir.

Sibersonik Sanal Mağaza Sistem İçeriği

Dünyanın neresinde olursanız olun saat kaç olursa olsun firmanız iş başında.! Yönetim sayfasına girip ürünlerinizi ve hizmetlerinizi ziyaretçilerinize tanıtmanızı perakende olarak satmanızı sağlayan dinamik web tasarım paketidir. Tedarikçiler tarafından edinmiş olduğunuz veya imalatını yapmış olduğunuz ürün resimlerini pratik bir şekilde eklemenize imkan tanımaktadır. Ürün resimleri ve açıklamalarının yanı sıra ürünlere detaylı özellikleri, stok birimlerini, yakında gelecek ürünleri, indirimdeki ürünleri, en çok satılan ürünleri otomatik veya sizin isteğinizle yayınlayabilmektedir.

Kurumsal Kimlik

Firmanızın hedeflerini renkleriniz yansıtsın.! Web sitesinizin logo çalışması, broşür, katalog ,ve kartınız birbirine uyumlu olsun.

İnternet Reklamcılığı

En gözde reklam platformlarına ” googel ads “, “intstagram”, “facebook” vs platformlarda sizin adınıza bütçenize en uygun reklam yayınlarınızı yapıyor ve kazançlarınızı arttırıyoruz.

Sohbete başla
Size nasıl yardımcı olabiliriz?