Kurumsal Mini Paket

Kurumsal Mini Web sitesi paketimiz WordPress Alt yapısı ile yapılmıştır. Web siteleri mobil uyumlu olup, cep telefonları ve Ipad ekranlarına göre responsive özellikler taşımaktadır.
Web Sitesinin en üst bölümü yani Header bölümünde Firmanın Telefon numarası, kurumsal mail adresi, sosyal medya hesaplarının yer aldı iconlar bulunmaktadır. Alt tarafında Slider alanına en fazla 5 Adet slider fotoğrafı eklenebilir.

Header Slider alanının alt tarafında firmanın veya işletmenin kurumsal kimliğini anlatan Hakkımızda bölümü ve bu bölüme ait bir fotoğraf yer almaktadır.

Hemen onun altında ise firmaya ait kategoriler fotoğraflarıyla birlikte yer almaktadır.

Altında iki bölümlü bir alan daha bulunmaktadır ve bu alana isteğe bağlı olarak ekleme yapılabilir, biz örnek olarak basında biz ve video galeri modülünü koyduk, değiştirilebilir.
Hemen altında ise işletmenin faaliyet alanına ait haberlerin paylaşılabileceği bir blog modülü oluşturduk. Web sitelerinde blog yazıları çok önemlidir, özellikle google da üst sıralara çıkmak için haftada en az bir blog yazısının yazılması kaçınılmazdır. Onun hemen altına ise firmaya ait Google Maps Haritası bulunmaktadır. Müşterileriniz sizlere daha rahat ulaşmasını sağlayacak firma adresinin kodlandığı map haritası.

Sitenin en alt kısmına yani footer kısmına ile 4 modüllü olarak oluşturulmuştur. Bizim yaptığımız örnekte bağımlı kalınmamakta, daha değişik linklemeler yapılabilmektedir.

Bu web sitesinde toplam 10 Adet sayfa bulunmaktadır. Bu sayfalar firmaya göre düzenlenir, sona gelindiğinde müşterimizin onayı alındıktan sonra yayına verilir. Yayın sonrası google optimizasyonu, yandex optimizasyonu yapılır, sitenin veri tabanı bilgileri ile birlikte müşterimize teslim edilir. Örnek sayfayı görmek için lütfen;

TIKLAYINIZ

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
Sohbete başla
Size nasıl yardımcı olabiliriz?