Marka Yönetimi

yagmur web tasarım

Marka Yönetimi; Televizyonda Coca Cola reklamını gördüğünüzde beş dakika sonra Cola almaya mı gidiyorsunuz, yoksa canınız bir şey içmek istediğinde Coca Cola’yı mı tercih ediyorsunuz? Nedenini hiç düşündünüz mü?

Profesyonel bir ekiple özenle hazırlanmış bir marka ismi tüketicinin algısını etkiler ve yönlendirir. Bu sayede ürünün algılanan değerinin arttırılması ve marka değerinin arttırılması sağlanır.

Marka yönetiminde felsefemiz; marka değerinin yaratımı, ölçümlendirilmesi ve küresel dünyada nasıl kullanılacağına dair beceri ve tecrübemizle markanız markamız.

Markanın öznitelikleri değerleri iyi analiz edilmeli, profesyonel bir ekiple marka stratejileri yaratılmalıdır. Günümüzde birçok kuruluş artık toplam kalite anlayışını benimsemiş ve kurumsallığını en iyi biçimde sunma çabası içine girmiştir. Bu anlamda arge çalışmalarımızla marka mimarisinin yapılandırıyoruz.

Marka bilgi vermeli, ayırt etmeli, cezbetmeli, güven vermelidir. Hedef kitlenin özelliklerine uygun olmalıdır.

“Kötü bir isim kötü bir algıyı da beraberinde getirir.”

“Sahip olduğumuz tutku, yenilikçi anlayış, birleştirme ve bütünleştirme gücümüz; insiyatif ve analitik becerilerimizle markanız bize emanet”

Sohbete başla
Size nasıl yardımcı olabiliriz?