Haritalara Kayıt Olmanın Avantajı

Maps haritalarına kayıt olmanızla birlikte, google arama sonuçlarında işletmeniz listelenir ve üst sıralara yükselirsiniz.

Müşterileriniz mobil cihazlarda arama yaptıklarında konumunuz gösterilir ve yerinizi rahatlıkla bulabilirler. Bununla birlikte Harita Özelliklerinde müşterileriniz işletmeniz hakkında yorum yaparlar ve yapılan değerlendirmeler sizin daha çok tercih edilmenize olanak sağlamaktadır.

İlk defa işletmenize gelecekler için büyük bir avantaj sağlar ve konum hizmeti sayesinde müşterileriniz çok rahatlıkla konumunuza gelip hizmetlerinizden faydalanabilirler.

 

Benim İşletmem Rehber Servisi

Eski adıyla Google Benim İşletmem Haritalara bağlanmış ve 2023 itibariyle Harita Rehber Servisi olarak hizmet vermektedir.

Bu servise web sitenizi entegre ediyoruz, bu sayfa aracılığı ile ürün veya hizmetleriniz ile ilgili paylaşımlarda da bulunabilmektesiniz. 

Tüm İletişim bilgilerinizi bu sayfada müşterilerinize gösterebilmekte ve müşterilerinizin sizler hakkında yorum yapmalarını sağlayabilmektesiniz.

Müşterilerinize, 1-5 Yıldız arasında değerlendirme imkanı ve yorumlama izni sunduğunuzdan, aldığınız puanlamalar sizin için önem arz etmektedir ve yeni müşterilere deneyim sağlamaktadır.

Yağmur Web Tasarım Ajansı olarak web sitesi kurduğumuz müşterilerimizin Maps Harita kayıtlarını, işletmenin Sabit bir hizmet yeri ve vergi hükümlerini karşıladığı takdirde ÜCRETSİZ olarak gerçekleştirmekteyiz. Maps Harita Kaydı için, Fiziki Bir Adres ve Türkiye Cumhuriyeti Vergi Levhası yeterlidir.