Biz Kimiz

Kendimize duyduğumuz öz güven ile sizler için son teknolojiyi yakından takip ederek hizmet vermekteyiz. Web Tasarımı alanında kendini kanıtlamış personellerimiz ile birlikte güncel yazılımları da takip ederek müşterilerimize en uygun tasarımları hazırlayacak çalışmalar yapmaktayız.

MÜŞTERİLER
450
+
PROJELER
1100
+
left_top_02left_top_01
right_bottom_02right_bottom_01

HİKAYEMİZ

2000 li yılların başlarında henüz evlerde bilgisayar yok iken internet cafelerde başlayan web site merakıyla Web Site Tasarımı ile tanışan Ajans Kurucumuz İsmail ESENCAN 21 yıllık İnternet ve Bilişim geçmişiyle her gün kendini yenilemiş ve teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek alanında profesyonelleşmiştir.

Yapmış olduğu Kamu Görevinden 2019 yılında kendi isteği ile emekli olduktan sonra Yağmur Web Ajans Firmasını kurmuş ve web tasarım hizmetlerine kurumsal anlamda katılmıştır. Yağmur Web Tasarım İsmail ESENCAN’ın ortanca çocuğu Yağmur ESENCAN ın bilişim web tasarım mezunu olmasıyla birlikte taze bir kan kazanmış ve bir aile şirketine dönüşmüştür.

Bilgi ve tecrübelerimiz ile İzmir’in en popüler Web Tasarım Ajansı olabilmek için var gücümüzle 7/24 çalışmaktayız. En büyük destekçimiz Referanslarımızdır.

Firma olarak genel anlamda, web tasarım hizmetleri, web yazılım hizmetleri, seo (Search Engine Optimizasyon ) arama motorlarına sitelerinizin kayıt işlemleri ve sitenizin arama motorlarında üst sıralara çıkması için gereken çalışmalar, mobil uygulama hizmetleri, İos ve Android uygulamalar, grafik tasarım hizmetleri gibi çok geniş çaplı hizmetler sunmaktayız.

 

 

Araştırma
Projelerimizde, müşterilerimize en iyi hizmeti verebilmek adına detaylı araştırmalar yapıyoruz. Araştırmalarımız sonucunda yeni bir yol haritası belirleyerek hizmete başlıyoruz.
Seo Çalışması
Yaptığımız bütün web site projelerine ön SEO çalışması yapıyoruz. Sözleşme maddesinde detaylı seo talebi olan müşterilerimiz için ise Full Seo çalışması yaptıktan sonra aylık raporluyoruz.
Reklam Stratejisi
Özellikle yaptığımız E-Ticaret Sitelerinde sitenin yeni olmasından dolayı detaylı bir reklam stratejisi oluşturup, yeni olan mağazaya müşteri araştırması gerçekleştiriyoruz.

Nasıl Çalışıyoruz?

Organizasyon Yönetimi
İşletmenin hedeflerine göre, diğer bir deyişle stratejik planlarına uygun olarak çalışmaları organize ediyoruz.
Hedef Odaklı Çalışırız
Hedef belirlemekten daha zor olan hedeflerinize odaklanabilmek ve hedefler doğrultusunda çalışmaktır. Başarı tek hedefimizdir...
Kritik Unsurları Geliştirme
Her firmada işler iyi gitmeyebilir, bunun çözümü ise detaylı bir şekilde kritik unsurları tespit etmek ve o unsurları ortadan kaldırmaktır.
Sohbete başlayın...
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Call Now Button