Web tasarım çalışmaları ne kadar zamanda biter?

Müşterilerimizin istediği web tasarım projesine göre çalışmaların süresi değişmektedir. Kurumsal bir Web sitesinin tasarımı normal şartlarda müşterilerimizden istediğimiz dökümanların (Hakkımızda tanıtım yazısı, işletmeye ait fotoğraflar, belge ve sertifikalar) zamanında gelmesine müteakip 7 günde tamamlanmaktadır.

Web sitesi fiyatları neden farklılık gösteriyor?

Web sitelerinin fiyatları web sitesinin içerisinde oluşturulacak sayfa sayısı, yazılacak olan yazılım, yazılım içerisinde kullanılacak eklentilere göre fiyatlandırıldığından fiyat farklılıkları göstermektedir.

Hosting hizmeti veriyormusunuz?

Yağmur Web Tasarım Ajansı olarak Hosting hizmetleride vermekteyiz. İşlemler yıllık olarak yapılmaktadır. Süre bitimine 1 ay kala Hosting ve Domain kullanıcılarımıza bilgi veriyoruz ve diledikleri takdirde o günün fiyatlarıyla gerekli uzatma işlemlerini gerçekleştiriyoruz.

Web sitemi kendimde yönetebilecekmiyim?

Yaptığımız tüm projelerimizde web yönetim paneli bulunmaktadır. Web sitesini teslim ettikten sonra sizi ziyaret edip, 1 saatlik bir eğitim veriyoruz ve sizde kendi sitenize bir ekleme yapacağınız zaman işlemi gerçekleştirebileceksiniz.

Web sitemde Seo çalışması yapılacak mı?


Siteniz kurulmadan yapılacak olan sözleşmemiz içerisinde SEO çalışması yapılacağına dair bir seçenek bulunuyorsa sitenize özel bir SEO çalışması yapılacaktır. Ancak Seo çalışmasına dair bir anlaşma seçeneği yoksa özel seo çalışması yapılmayacak, ön seo yapılarak siteniz Arama Motorlarına kayıt yapılacaktır.

Özel tasarım tema isteğim var. Yapıyor musunuz?

Özel tasarım tema yapımı demek aşırı zaman kaybı demektir, bu konuyu fazla önemsemiyoruz. Müşterilerimizin sitelerinde orijinal lisanslı premium temalar kullanıyoruz. Müşterimiz bizden özel olarak tasarlanmış sayfalar talep ederse, bunu Elementor PRO eklentisini kullanarak yapmaktayız. Hizmetlerimizi satın almadan önce lütfen taleplerinizi doğru bir şekilde ilettiğinizden emin olunuz.

Web sitem bittikten sonra sizden teknik destek alabilir miyiz?

Tüm web sitesi kurulum paketleri için bir aylık ücretsiz destek sunuyoruz. Daha sonra yardıma ihtiyacınız olursa, size yardımcı olmak için ücreti mukabilinde hizmet sunuyoruz.