Blog

Veri Kurtarma Hizmeti

Veri kurtarma konusunda kişisel kullanıcılar, kurumsal kullanıcılar ve şirketlerin güvendiği bir firma olmanın gururunu taşımaktayız. Uzman ekibimiz ile masa üstü ve diz üstü bilgisayarlarınızdan marka ve model ayırmaksızın verilerinizi kurtarıyoruz.

Veri kurtarma hizmetini gizlilik şartlarına uyarak veren firmamız verileriniz ve kimlikleriniz hakkında kimseye bilgi vermemektedir. Birçok firma ve servisin yapamayacağı fiziki hasar görmüş hard disklerden büyük oranda veri kurtarma yaparak sizleri bu konuda memnun etmekteyiz. Yılların deneyimi ile sağladığımız güven sayesinde veri kaybı sorununu ortadan kaldırmaktayız.

Şirketler, kişisel kullanıcılar veri kurtarma konusunda güvenilecek, gizlilik şartlarına uyacak bir firma ile çalışmayı her zaman tercih etmektedirler.

Mobil veri kurtarma

Tüm mobil cihazlar.

Günümüz mobil teknolojisinde kritik veriler depolanmaktadır. Telefonlarımız suya düşme neticesi veya ısıya maruz kalması, yere düşme gibi nedenlerden ve ayrıca güvenlik risklerine karşı korunamadıklarından kayıplar yaşanmaktadır.

Kişisel Cihazlar Veri Kurtarma


Bilgisayar, cihaz ve sabit disklerin tüm markaları ve modelleri için veri kurtarma hizmetleri sunar. Profesyonel veri kurtarma uzmanlarımızca arızalı cihazlarınızdaki verileri kurtardığımızdan emin olmak için en gelişmiş teknolojiyi kullanır

CİHAZLAR

Masa üstü bilgisayarlar, notebook’lar, akıllı telefon ve tabletler. Diskler ve fotoğraf makineleri.

DİSKLER

Sata, SSD, IDE, SD / MMC Kartlar, Flash (Memory) Diskler, Hybrid Diskler

Sunucu Sistemleri Veri Kurtarma

Ekibimiz, günümüzde yaygın olarak kullanılan tüm RAID donanım platformlarında veri kurtarmaktadırlar. Bu sistemlerin doğru şekilde veri kaybına yol açmaktadır.

RAID SİSTEM PROBLEMLERİ:

RAID Denetleyici hatası, birden fazla sürücü arızası, medya bileşenlerinin yanlışlıkla değiştirilmesi, sürücülerin yanlışlıkla yeniden biçimlendirilmesi.

Dizi yapılandırması kaybolması aralıklı sürücü arızası gibi hatalar veri kaybına yol açar.