BİZE SORU SORMAKTAN ÇEKİNMEYİN

SIKÇA SORULAN SORULAR

Web tasarım çalışmaları ne kadar zamanda biter?

Müşterilerimizin istediği web tasarım projesine göre çalışmaların süresi değişmektedir. Kurumsal bir Web sitesinin tasarımı normal şartlarda 7 günde tamamlanmaktadır.

Web sitesi fiyatları neden farklılık gösteriyor?

Web sitelerinin fiyatları web sitesinin içerisinde oluşturulacak sayfa sayısı, yazılacak olan yazılım, yazılım içerisinde kullanılacak eklentilere göre fiyatlandırıldığından fiyat farklılıkları göstermektedir.

Hosting hizmeti veriyormusunuz?

Yağmur Web Tasarım Ajansı olarak Hosting hizmetleride vermekteyiz. İşlemler yıllık olarak yapılmaktadır. Süre bitimine 1 ay kala Hosting ve Domain kullanıcılarımıza bilgi veriyoruz ve diledikleri takdirde o günün fiyatlarıyla gerekli uzatma işlemlerini gerçekleştiriyoruz.

Web sitemi kendimde yönetebilecekmiyim?

Yaptığımız tüm projelerimizde web yönetim paneli bulunmaktadır. Web sitesini teslim ettikten sonra sizi ziyaret edip, 1 saatlik bir eğitim veriyoruz ve sizde kendi sitenize bir ekleme yapacağınız zaman işlemi gerçekleştirebileceksiniz.

Web sitemde Seo çalışması yapılacak mı?
Siteniz kurulmadan yapılacak olan sözleşmemiz içerisinde SEO çalışması yapılacağına dair bir seçenek bulunuyorsa sitenize özel bir SEO çalışması yapılacaktır. Ancak Seo çalışmasına dair bir anlaşma seçeneği yoksa özel seo çalışması yapılmayacak, ön seo yapılarak siteniz Arama Motorlarına kayıt yapılacaktır.
HEMEN BİZE ULAŞIN

TEKLİF ALMAK İÇİN BİZE ULAŞIN