Blog

Modern Restoran Dekorasyon Fikirleri

Modern restoran dekorasyon fikirleri; Günlük hayatımızın en önemli iki parçası bulunmaktadır, evlerimiz, kafe ve restoranlar.

Her ne kadar biz sosyalleşmeye çıkmak olarak algılasak da gerçekte evlerimiz de bizim sosyalleşme alanlarımızdandır. Modern restoran dekorasyon fikirleri ile geliştirilmiş lüks restoranlar güzel yemeklerde yapıyorsa, ikinci evimiz muamelesi görmek için gayet uygundur.

İyi dekorasyon yapılmış, sıcak, hoş ve rahat bir şekilde ışıklandırılmış restoranların birçok restorana göre daha çok müşterisi bulunduğu istatistikler ile meydana getirilmiştir.

Biz bu yazımda restoran dekorasyonu ile ilgili fikir ve düşünce isteyen kişilere ya da kendi restoranı olan, dekorasyonunu değiştirmek isteyenlere farklı ve güzel fikirler sunmaktayız.

Modern restoran dekorasyonları önceden olmasından farklı tasarımlardan oluşuyor. Bu sene moda renkleri siyah ve gri dışında doğal toprak renkleridir. Ev dekorasyonlarında bulunduğu gibi kafe ve lokanta dekorasyonlarında da bu renk tonların bol bol kullanılır.

Ahşabın doğal havası hem ton yönünden hem his yönünden bütün dekorasyon tarzları için oldukça uygundur. Bu sebepten de modern lokanta dekorasyon fikirleri içinde ahşap tüketimi defa yaygındır.

Ahşabı özellikle duvar panelleri ile panel modellerinde kullanabilirsiniz. Tavan kaplamalarında, tavan dekorasyonlarında, lamba ile aydınlatma sistemleri dekorasyonlarında da ahşap oldukça kullanımı kolay, oldukça sağlam malzemedir.

Modern aydınlatma sistemleri ev dekorasyonunda yerden tavana aydınlatma şeklinde olsa bile kafe ve lokanta gibi sosyal mekanlar da hala tavandan yansıtma tercih edilmektedir. Bu sarkık lambalar genellikle loş ve loşa yakın renk tonlarındadır.

Bundan sonra evlerimizde dahi kullanmaya dayanamadığımız beyaz ışık ve türevlerini modern kafe ve lokantalarda görmek tamamiyle imkansızdır.